Obuwie do tańca

Obuwie do tańca

Oferujemy Państwu buty taneczne, których wygodę doceniają najlepsi tancerze na świecie, wybierając je na trening jak i na turnieje tańca. Angielska firma SUPADANCE jest światowym liderem producentów obuwia tanecznego. Jakość, styl i komfort to synonim tej marki. Ręcznie robione buty w fabryce w Londynie wykonywane są z mistrzowską precyzją. Tańczą w nich najlepsi tancerze na świecie między innymi mistrz świata Michał Malitowski i Joanna Leunis.

Drogie panie, kupując buty Supadance nie będziecie musiały myśleć o drugiej parze butów na zmianę, w tych butach przetańczycie całą noc.

 

Dla panów polecamy klasyczne, super wygodne i wyjątkowo eleganckie lakierki, które doskonale komponują się z garniturem lub smokingiem.

 

Pary często pytają co zrobić, by tak miękko tańczyć walca. Nie ukrywamy, że obuwie odgrywa tu istotna rolę, jeśli założysz buty o twardej podeszwie twoja stopa nie będzie pracować i taniec będzie „twardy". Super miękka podeszwa butów Supadance wykonana ze skóry pozwala na miękki przebieg ruchu.

 

Obuwie firmy Supadance możesz wykorzystać nie tylko na własnym ślubie, posłużą Ci kilka lat, tak jak służą nam od dawna.

 

Jeśli chcesz poznać całą gamę butów SUPADANCE zapraszamy do obejrzenia katalogu w Centrum Tańca Wypych, tutaj będziecie mieli szansę przymierzyć i poczuć na własnej nodze wygodę tych butów.