• Home

Sobota w rytmach latino z Piotrem Kiszką

Jak wiecie nasza szkoła zawsze stawiała na współpracę z najlepszymi. Tym razem gościliśmy Piotra Kiszkę – Mistrza Świata w salsie solo shine i jednego z najbardziej uznanych autorytetów w tej kategorii tańca.

Jak wiecie nasza szkoła zawsze stawiała na współpracę z najlepszymi. Tym razem gościliśmy Piotra Kiszkę – Mistrza Świata w salsie solo shine i jednego z najbardziej uznanych autorytetów w tej kategorii tańca. Od samego rana Piotr pracował z tancerzami naszej sekcji turniejowej doskonaląc ich ciała na zajęciach „body isolation”. Popołudniowe godziny to już istny festiwal salsy, podczas którego Piotr odkrywał tajniki tego gorącego, latynoskiego tańca naszym hobbystom na zajęciach zarówno dla par, jak i solo. Technika tańca, jego charakter oraz krótkie sekwencje choreograficzne – wszystko to przekazane profesjonalnie, z ogromną pasją i energią, sprawiły, że z jeszcze większą ochotą późnym wieczorem wszyscy rozpoczęliśmy latino after party czyli wspaniałą taneczną noc w rytmach salsy, bachaty, samby i wielu innych latynoamerykańskich tańców.

Gorąca atmosfera, której współtwórcami byli wszyscy nasi uczniowie i fantastyczna muzyka w połączeniu z przygotowanym przez uczestników przepysznym jedzeniem zaowocowały wspaniałą zabawą i… licznymi prośbami o kolejne tego typu wydarzenie.

Kochani – Piotr już potwierdził swoją kolejną wizytę, a my ze swej strony zobowiązujemy się już wkrótce zorganizować powtórkę z rozrywki!!!

Bawiliśmy się fantastycznie razem z Wami, dziękujemy za Wasze zaangażowanie i już wkrótce podamy termin kolejnej imprezy.